۱۳۹۶ جمعه ۳ آذر
دانشگاه جهرم
صفحه اصلی
برگزاري جلسه كارگروه شوراي تحول علوم انساني در وزارت علوم تحقيقات و فناوري 1396/04/17
برگزاري جلسه كارگروه شوراي تحول علوم انساني در وزارت علوم تحقيقات و فناوري
به گزارش روابط عمومي دانشگاه جهرم: جلسه كارگروه شوراي تحول علوم انساني متشكل از معاونت تاليف شوراي تخصصي تحول و ارتقاء علوم انساني و اعضاي هيئت علمي گروه مترجمي زبان انگليسي دانشگاههاي ايران در وزارت علوم تحقيقات و فناوري تشكيل شد.
هدف از اين نشست، هم فكري و بهره مندي از نظرات و پيشنهاد صاحب نظران جهت تاييد نهايي برنامه آموزشي رشته مترجمي زبان انگليسي در مقطع كارشناسي بود.
گفتني است؛ مدير گروه مترجمي زبان انگليسي دانشگاه جهرم سركار خانم رجب دري در اين جلسه حضور داشتند و با توجه به پتانسيل خوب اين رشته در دانشگاه جهرم، به بيان نظرات و پيشنهادات خود پرداختند.
از جمله نظرات مطرح شده توسط ايشان؛ لزوم توجه به بحث اشتغال و كسب درآمد دانشجويان و لحاظ كردن دروس با اين مضمون در سر فصل درسي، لحاظ كردن درسها با هدف كسب مهارت در ترجمه انگليسي به فارسي و بالعكس در حوزه هاي نوشتاري، گفتاري، شنيداري، رسانه اي، استفاده از ابزار فناوري روز و تاكيد بر قرار دادن دروس اختياري با بهره وري بالا در سر فصل درسي مي باشد.
در پايان جلسه مدير جلسه سركار خانم دكتر فرحزاد عضو هيئت علمي دانشگاه علامه طباطبايي از حضور و بيان ديدگاههاي اساتيد تشكر نمود و مهلت 2 هفته اي ديگري براي بيان نظرات تكميلي قرار دادند.
 
 
تعداد بازدید: 137
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه جهرم مي باشد و هرگونه كپي برداري غيرمجاز است.
Powered by DorsaPortal