۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
دانشگاه جهرم
صفحه اصلی
گزيده اي از فرمايشات مقام معظم رهبري در ارتباط با جايگاه حراست 1395/08/26
گزيده اي از فرمايشات مقام معظم رهبري در ارتباط با جايگاه حراست


بايد بامردم مرتبط باشيد، اطلاعات مردمي براي شما ناگزير است، شما با همه سرويس‌هاي اطلاعاتي دنيا كه بعضي شان تجهيزات و ابزار خيلي پيشرفته دارند فرق داريد، رابطه خود را بامردم محكم كنيد، كاري كنيد كه مردم با شما قربة الي الله همكاري كنند.

مهمترين وظيفه مسئولان خدمت به مردم است زيرا فلسفه وجودي حكومت در اسلام، انجام امور مردم و خدمت رساني به مردم است.عشق ورزي ومحبت واقعي به مردم و رفتار همراه با لطف و محبت با آنان از وظايف اصلي مسئولان نظام اسلامي است و مسئولان در برخورد با لغزشهاي احتمالي مردم بايد همراه با عفو و گذشت برخورد نمايند. چشم پوشي از خطاهاي قابل اغماض مردم را، متفاوت از برخورد با قانون شكنان و گروه‌ها و باند‌هاي خاص منفعت جو و قدرت طلب بدانيد، منفعت عامه مردم بر منفعت گروه‌هاي خاص مقدم است و اغماض از خطاها و سودجوئي‌هاي اين گروه‌ها و باند‌ها ظلم و بي عدالتي است.

همواره مردم نقاط خاصي از عملكرد دولت‌ها و مسئولان همچون كفايت، قدرت دفاع از هويت ملي، امانتداري و ارتباط با مردم را مورد قضاوت قرار مي‌دهند كه اين مسئله بايد بعنوان يك ملاك و عبرت مورد نظر دولتها باشد، زيرا همان قضاوتها در مورد آنان تكرار خواهد شد.

 
 
 
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه جهرم مي باشد و هرگونه كپي برداري غيرمجاز است.
Powered by DorsaPortal