۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
دانشگاه جهرم
صفحه اصلی
سخني با والدين محترم دانشجويان عزيز 1395/08/26
سخني با والدين محترم دانشجويان عزيز

 


والدين محترم دانشجو

نقش و تاثير خانواده و والدين بر زندگي فرد چنان زياد است كه حتي زماني كه فرد در فاصله دوري به سر مي برد باز هم بايستي تحت حمايت اجتماعي و عاطفي و ... والدين قرار گيرد، لذا از خانواده هاي محترم درخواست          مي شود:

در ابتداي امر با توجه به خصوصيات شخصيتي فرزندتان در امر دوست يابي ايشان را مشاوره دهيد.

ارتباط عاطفي خود را با فرزند حفظ نموده و بر تردد، اخلاق و رفتار فرزند خود حساس بوده و چنانچه تغيير خاصي در ايشان مشاهده نموديد در اسرع وقت با مركز مشاوره دانشگاه همفكري نماييد.

اگر صميميت، رفاقت، محبت و مهرورزي بنياد ارتباط با جنس مخالف باشد، اين رابطه آسيب پذير و چراگاه شيطان است. دختر در ارتباط با جنس مخالف بايد متكبرانه برخورد كند تا از آفت هاي ارتباط كه هر لحظه ممكن است خرمن عفت و پاكي را به خطر اندازد مصون ماند.

مراقب باشيد فرزندتان در محيط دانشگاه هيچ گاه از آرمانها و آداب ديني و مناسك غفلت نكند، چرا كه در اين محيط هاي متنوع و آكنده از افكار بسيار متفاوت و گوناگون، براي حفظ انسان در همه امور، دين پايه اي قوي و ارزشمند است.

ارتباط نامحسوس خود را با مسئولين دانشگاه به خصوص كارشناسان آموزشي و داشجويي حفظ نموده و از وضعيت آموزشي فرزند خود مطلع باشيد.

در صورت مبتلا بودن فرزند به مشكل يا بيماري خاص مزمن و زمينه مشكلات بهداشتي رواني از جمله اختلالات خلقي، افسردگي اضطرابي، وسواس و مصرف داروهاي خاص و ... در همان ابتداي امر كارشناسان مركز مشاوره دانشگاه را مطلع نماييد.

 

تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه جهرم مي باشد و هرگونه كپي برداري غيرمجاز است.
Powered by DorsaPortal