۱۳۹۶ جمعه ۲۶ آبان
دانشگاه جهرم
صفحه اصلی
انعقاد تفاهم نامه بين مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و دانشگاه جهرم 1395/11/10
انعقاد تفاهم نامه بين مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و دانشگاه جهرم

مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و دانشگاه جهرم تفاهم‌نامه همكاري امضا كردند

 

به گزارش روابط عمومي دانشگاه جهرم:  تفاهم نامه اي بين  روساي دانشگاه جهرم  و "مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري" مبني بر تأسيس شاخه اي از اين مركز در دانشگاه جهرم امضا گرديد.

دكتر مسعود نادريان رئيس دانشگاه جهرم در خصوص انعقاد تفاهم نامه بين مركز منطقه اي اطلاع رساني علوم و فناوري و دانشگاه جهرم اظهار داشت:  انعقاد اين تفاهم نامه به منظور ايجاد هماهنگي و گسترش و تعميق همكاري هاي علمي، فرهنگي و آموزشي و تبادل اطلاعات و تجربيات و استفاده بهينه از توان و ظرفيت هاي طرفين بويژه كاربردي كردن دستاوردهاي علمي پژوهشي است.

دكتر نادريان درخصوص محورهاي همكاري در اين تفاهم نامه گفت: به موجب اين تفاهم نامه دانشگاه جهرم متعهد گرديد؛ فضاي مناسب و نيروي متخصص و تجهيزات لازم جهت جستجو و سفارش منابع علمي از اين مركز را در دانشگاه فراهم آورد و با اطلاع رساني در خصوص اين موضوع خدمات اين مركز را در سطح شهرستان جهرم به موسسات علمي وپژوهشي و افراد محقق ارائه نمايد و گزارشات لازم در اين خصوص را به همراه آرشيوهاي موجود در اختيار اين مركز قرار دهد.

 همچنين مركز منطقه اي اطلاع رساني متعهد گرديد؛ دسترسي رايگان به متن كامل مقالات الكترونيكي فارسي، مقالات الكترونيكي لاتين و عربي، مقالات كنفرانس ها، اطلاعات كتاب شناختي و متن كامل برخي از پايان نامه هاي فارسي و محتواي پايگاه هاي موضوعي موجود در وب سايت مركز منطقه اي را براي شاخه اطلاع رساني در دانشگاه جهرم فراهم آورد و نيروي انساني مورد نياز براي انجام خدمات اين مركز را آموزش دهد. همچنين منابع علمي درخواست شده از قبيل كتاب و مقالات كه بر روي پايگاههاي مركز موجود نباشد، بدون محدوديت موضوعي و كمي بر حسب تعرفه هاي مقرر از جانب اين مركز به شاخه در دانشگاه ارسال خواهد شد. همچنين نشست ها، كارگاه ها و سمينارهاي مشتركي جهت موضوعات مختلف مرتبط با تحقيق و پژوهش از جانب اين مركز در دانشگاه جهرم برگزار خواهد گرديد.

تعداد بازدید: 94
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه جهرم مي باشد و هرگونه كپي برداري غيرمجاز است.
Powered by DorsaPortal