۱۳۹۶ جمعه ۲۶ آبان
دانشگاه جهرم
صفحه اصلی
تصويب رشته هاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه جهرم 1395/10/20
تصويب رشته هاي جديد كارشناسي ارشد دانشگاه جهرم
دكتر مسعود نادريان جهرمي رئيس دانشگاه جهرم در گفتگو با روابط عمومي اين دانشگاه از افزايش رشته كارشناسي ارشد دانشگاه جهرم به سه رشته خبر داد و گفت: با همت والاي كليه كاركنان دانشگاه جهرم رشته هاي جديد كارشناسي ارشد مديريت راهبردي در ورزش، مهندسي آب و مهندسي صنايع غذايي براي دانشگاه جهرم به تصويب نهايي وزارت علوم و تحقيقات و فناوري رسيد و اكنون دانشگاه جهرم مجوز پنج رشته كارشناسي ارشد را دارد.
دكترنادريان در خصوص تصويب رشته هاي كارشناسي ارشد بر اساس چشم انداز دانشگاه جهرم افزود: دانشگاه جهرم نيزهمانند همه واحدهاي دانشگاهي سياست حركت به سمت تحصيلات تكميلي را آغاز كرده است و با تصويب اين رشته هاي جديد، تعداد كل رشته‌هاي ارشد به پنج رشته افزايش يافته است.
وي رشته‌هاي متناسب با نياز دانشجويان و دانش پژوهان را از اولويت‌هاي برنامه آموزشي دانشگاه جهرم براي ايجاد رشته‌هاي جديد عنوان كرد و افزود: دانشگاه جهرم با توجه به پتانسيل بالاي علمي و پژوهشي، و نيز برخورداري از امكانات تخصصي لازم، توانايي جذب دانشجو در رشته هاي ديگري را نيز در مقاطع مختلف تحصيلي و به ويژه كارشناسي ارشد دارد؛ كه اميدوارم با ياري خداوند متعال در آينده اي نزديك، شاهد پيشرفت بيشتر دانشگاه جهرم باشيم .
رئيس دانشگاه جهرم، در خاتمه همه موفقيت هاي كسب شده دانشگاه جهرم را جز با ياري خداوند متعال و تلاش و همدلي كليه همكاران و مديران و اساتيد دانشگاه اين واحد دانشگاهي ميسر ندانست و از همكاري يكايك ايشان تقدير نمود.
وي خاطر نشان كرد هم اكنون رشته هاي كارشناسي ارشد دانشگاه جهرم، شامل زبان و ادبيات فارسي، رياضيات، مديريت راهبردي در ورزش، مهندسي آب و مهندسي صنايع غذايي مي باشد.
تعداد بازدید: 188
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به دانشگاه جهرم مي باشد و هرگونه كپي برداري غيرمجاز است.
Powered by DorsaPortal